Kobiecy seksapil – oczami mężczyzny

Kobiecy seksapil - oczami mężczyzny

Czym jest kobiecy seksapil ?

Kobiecy seksapil to nie tylko atrakcyjność zewnętrzna związana z wyglądem, ale również zapach, głos, gesty, sposób poruszania się, ubiór. Dzięki seksapilowi kobieta jest w stanie przyciągać mężczyzn do siebie i podświadomie nimi manipulować. Kobiecy seksapil to potężna broń każdej kobiety, potrafiący zdziałać cuda w relacjach damsko-męskich. To właśnie tajemniczość, niedostępność,  zapach, pewność siebie sprawi, że mężczyźni będą ubiegać się o Twoje względy.

Jak sprawić, aby Twój kobiecy seksapil zaczął działać cuda ?  

Po pierwsze i najważniejsze bądź zawsze sobą, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, autentyczność to cecha ludzi pewnych siebie, a gdy kobieta jest  pewna siebie to, dla mężczyzny jest bardzo seksowne.

Po drugie, nie wstydź się swojego wyglądu. Kobieta z wysoką samooceną, uśmiechem, który mówi “jestem  super kobietką” przyciąga facetów jak magnes.

Po trzecie, dbaj o siebie, uczęszczaj na siłownie, fitness, biegaj, chodź po górach, pływaj, bo nic tak nie podnosi seksapilu, jak kobieta stawiająca sobie wysoko poprzeczkę.

Po czwarte nigdy nie żałuj pieniędzy na bieliznę. Świetnie dobrana bielizna może zdziałać cuda. Nie ma nic bardziej seksownego, jak kobieta ubrana w dobrze dopasowaną bieliznę, która zakryje  mankamenty Twojego ciała, dzięki czemu będziesz czuć się pewna siebie i bez skrępowania. Tu dobrze sprawdzi się bielizna firmy Obsessive lub Baci.

Po piąte bądź tajemnicza, niedostępna,  kusząca, nie odkrywaj wszystkich kart na pierwszym spotkaniu.  Wiadome jest, że mężczyźni lubią zdobywać kobiety, a jak dostaną wszystko na tacy, to kobieta traci na atrakcyjności, a co za tym idzie, jej wdzięk spada.

Po szóste pamiętaj, że kobieta seksownie ubrana wzbudzi większe zainteresowanie u mężczyzn niż naga. Wbrew pozorom nagość nie jest tak seksowna, jak różnego rodzaju kostiumy, przebrania zakrywające ciało, a zarazem pokazujące wdzięki kobiet. Seksapil kobiety zwiększa się dzięki przebraniom taki jak np. stewardessy, policjantki, sekretarki, każdy mężczyzna zwróci większą uwagę na tak ubraną kobietę niż na  nagość, a to za sprawą męskiej wyobraźni, która jest nieograniczona.

Podsumowanie:

Drogie Panie Wasz urok osobisty  to coś wspaniałego, każdy mężczyzna będzie się za Wami oglądać, jak zaczniecie korzystać z powyższych rad. I pamiętajcie, każda z Was ma w sobie to coś, a tym czymś jest właśnie słowo na “S”. To ‘S” sprawia, że jesteście adorowane przez nas, nie ma znaczenia czy jesteście pulchne, szczupłe, wysokie, niskie, rude, blond, brunetki, szatynki z piegami czy bez. To dzięki tej  Waszej mocy o nazwie SEKSAPIL macie taką władzę nad nami. Jak już opanujecie, w jaki sposób korzystać z tego  daru, jakim jest seksapil, Wasze życie stanie się piękniejsze i nabierze kolorów.

One thought on “Kobiecy seksapil – oczami mężczyzny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *